POP-UP RESTORĀNS AR ŠEFPAVĀRU KRISTAPU REIMANI

8.jūnijā ar jaunām garšām un īpaši vasarīgu piedāvājumu pie mums pavasara/vasaras POP-UP RESTORĀNĀ viesosies talatīgais pavārs-jaunu garšo meklētājs KRISTAPS REIMANIS. Kristaps ir Latvijas Gada pavāra 2023.gada 3.vietas ieguvējs.


Kristaps Reimanis ir šefpavārs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, kas iegūta strādājot dažādās Eiropas valstīs, tostarp Spānijā, Maltā un Norvēģijā. Atgriežoties Latvijā, Kristaps atvēra ceptuvi ČAU, kur darbojoties kopā ar citiem pavāriem, pierādīja, ka no Latvijā radītiem un audzētiem produktiem ir iespējams izveidot ne tikai garšīgus, bet arī pilnvērtīgus un neparastu garšu kombināciju ēdienus. Šobrīd Kristaps darbojos kā privātais šefpavārs, kā arī meklē un rada dažādas iespējas, lai eksperimentētu ar vēl nebijušām garšu kombinācijām, izmantojot vietējos augu valsts produktus, kā arī zivis. Kà saka Kristsps: “Esmu pārliecināts, ka  mums nodrošina tieši to, kas mums nepieciešams un tieši tad, kad tas ir nepieciešams, tāpēc sezonālie produkti ir mans aicinājums un neatņemams profesionālais rokraksts.”

Ēdienkarti Kristaps ir sagatavojis īpaši vasarīgu, lai maksimāli izmantotu vietējās saimniecībās audzētus sezonālus produktus.

Piesaki savu pusdienošanas laiku 13.00 vai 16.00, vai vakariņošanas laiku 19.00, zvanot 29829588 vai rakstot info@mujani.lv.