LIELĀ ZĀLE

Lielā zāle ir plaša, mājīga telpa ar lieliem logiem, skatuves zonu un nelielu aizskatuves telpu, un noteikti ir piemērota gan kāzu svinībām, gan citiem skaistiem un svinīgiem notikumiem. 

Tāpat nama lielā zāle ir piemērota plašāka formāta konferenču, semināru, sanāksmju un kolektīvu saliedēšanas pasākumu rīkošanai. 

Savukārt skatuves mākslinieki ir atzinuši, ka nama lielā zāle ir izcili piemērota arī dažādu skatuves mākslas pasākumu norisei.

Lielo zāli iespējams iekārtot atbilstoši pasākuma formātam. Telpās pieejami galdi, krēsli, projektors, ekrāns. Lielā zālē svinīgos pasākumos piemērota līdz pat 120 personām, konferencēs, koncertos un pasākumos ar teātra formas iekārtojumu ietilpība līdz pat 150 personām.

MANSARDS

Mansarda telpas ir mājīgas, gaišas un plašas, piemērotas dažādām mākslinieciskām, radošām izpausmēm, mākslas plenēriem, izstādēm. Mansarda telpās iespējams rīkot arī seminārus, sapulces, izglītojošus, radošus kolektīvu saliedēšanas pasākumus.

Tāpat mansarda telpās iespējams rīkot arī nelielas kāzu svinības vai citus svinīgus pasākumus gaišā un gaumīgā vidē. No mansarda paveras brīnišķīga ainava uz Mujānu ezeru, kā arī brīvi pieejams Mujānu biedrības nama karoga tornis (skatu tornītis).

Mansarda telpas piemērotas līdz pat 60 personām. Mansarda telpas iespējams iekārtot gan teātra formā, gan banketa formā.

KAMĪNZĀLE

Kamīnzāle ir piemērota nelieliem pasākumiem - gan svinīgākiem pasākumiem - dzimšanas dienām, nelielām kāzām, bērnu dzimšanas dienām, kā arī mazāka formāta sanāksmēm, semināriem, meistarklasēm, kolektīva saliedēšanas pasākumiem līdz 30 cilvēkiem.

Kamīnazālē mājīgākai atmosfērai iespējams iekurināt kamīnu.

KAFEJNĪCAS ZĀLE

Kafejnīcas zāle ir piemērota nelielām neformālām sanāksmēm, semināriem, meistarklasēm un kolektīvu saliedēšanas pasākumiem radošā un brīvā atmosfērā līdz 25 personām. Tāpat kafejnīcas zāle būs piemērota arī ģimeniskām svinībām. Radošai noskaņai kafejnīcas zālē pieejams arī pianīns, ko var izmantot gan muzikālam noformējumam, gan dziedošiem pasākumiem.

SAUNA UN DŽAKUZI

Namā ir pieejama neliela spa zona ar saunu un džakuzi, taču šī zona klientiem ir pieejama tikai, izmantojot arī citas namā esošās telpas.